Brufen Combi 500mg/200mg 20 tablet Brufen Combi se používá u dospělých ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti hlavy (nikoli migrény), bolesti zad, menstruační bolesti, bolesti zubů. Je vhodný od 18 let věku. Obsahuje 500 mg paracetamolu a 200 mg ibuprofenu. Přípravek je určen k vnitřnímu užití.

BRUFEN Combi 500mg/200mg 20 tablet
Sleva!
BRUFEN Combi 500mg/200mg 20 tablet
Original price was: 95 Kč.89 KčCurrent price is: 89 Kč.
-6%